2 Temmuz 2020

1232

DAMLA'DA YAZ

Gönüllülük Federasyonu ve Uluslararası Damla Gönüllüleri Derneği'nin  birlikte başlatacağı "Damla'da Yaz" programı,  ' Gönüllülüğün ve Sahanın Çevrimiçi Hali ' temasıyla 1 Temmuz-1 Eylül tarihleri arasında gönüllüleriyle çevrimiçi buluşuyor. 

Zoom üzerinden gerçekleştirilecek olan etkinliklerde bireylerin kişisel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimler ve programlar planlanmaktadır. 

Farklı STK' larda görev alan gönüllerin hikayelerinin yer alacağı "Benim Gönüllülük Hikayem", katılımcıların hem kişisel gelişimlerine katkı sağlayacağı hem de motivasyonlarını artıracağı "Her Renkten Bir Ton", farklı kültürleri tanıtma ve tanıma anlamında katılımcıların eğlendikçe öğreneceği "Uluslararası Kültür Akşamları", Bireylerin gönüllülük yaşamlarına katkı sağlayacak eğitimlerin yer aldığı "Eğitimler", Milli sporcularımızın gönüllülerle buluşacağı "Milli Sporcular Gönüllülük Sahasında"  temaları  altında programlar düzenlenecektir.


ÇOCUK RESİM ANALİZİ EĞİTİMİ
9 Temmuz Perşembe Günü Saat 15:00'da gerçekleşecek olan "Çocuk Resim Analizi Eğitimi'nin başvuru formudur.
❗Söz konusu bu form 3 Temmuz Cuma Günü Saat 23:59'da kapatılacaktır.


SOSYAL GİRİMŞİCİLİK EĞİTİMİ


10 Temmuz Cuma Günü Saat 20:00'da gerçekleşecek olan "Sosyal Girişimcilik Eğitimi"nin başvuru formudur.
❗Söz konusu bu form 3 Temmuz Cuma Günü Saat 23:59'da kapatılacaktır.


ULUSLARARASI KÜLTÜR AKŞAMI
11 Temmuz Cumartesi Saat 21.00 ve 12 Temmuz Pazar Saat 21.00'da gerçekleşecek olan Uluslararası Kültür Akşamı Yemen tanıtım programının başvuru formudur.
❗Söz konusu bu form 3 Temmuz Cuma Günü Saat 23:59'da kapatılacaktır.